Hírek
2019. Június 16. 07:08, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
A sport a legnépszerűbb tábortéma
Az idén a legnépszerűbb tábortéma a sport, amit az idegen nyelvi és informatikai, programozótáborok követnek holtversenyben, a harmadik helyen pedig a készségfejlesztő és katonai táborok állnak
- mondta a Táborfigyelő portál vezetője az M1 csatornán pénteken. Tóth Béla hozzátette: egyre több a meghökkentő témájú - jobb agyféltekés rajzolást fejlesztő, okostelefonos animációs - tábor, amelyekre a kereslet is folyamatosan nő.
Közölte: 2019-ben rekordszámú, több mint 215 ezer gyermek fog legalább egy hetet táborban tölteni. A növekvő gyermekszámra a táborszervezők is reagáltak és újabb turnusokat indítottak el, amelyekre a taborfigyelo.hu oldalon továbbra is lehet jelentkezni - fűzte hozzá.
Tóth Béla kitért arra is, hogy Veszprém megyében van a legtöbb tábor, majd Pest és Fejér megye következik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 10:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: Hamarosan kezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése
A zalaszentiváni deltavágány és az új megálló kivitelezésével elkezdődik a közvetlen vasúti kapcsolat építése Szombathely és Zalaegerszeg között - közölte közösségi oldalán hétfőn Vitézy Dávid.
2026. Augusztus 04. 07:47, kedd | Belföld
BKK: fejlesztések kezdődnek a Nagykörút teljes megújulásáig
2026. Augusztus 04. 07:00, kedd | Belföld
Új műsorvezetőkkel és főszerkesztővel indul az M1 Híradó augusztus második felében
Új műsorvezetőkkel és főszerkesztővel indul az M1 Híradó augusztus második felében - közölte a Duna Médiaszolgáltató Zrt. Sajtó és Marketing Irodája hétfőn az MTI-vel.
