Hírek
2013. Március 12. 08:42, kedd |
Belföld
Forrás: autopult.hu
A vártnál kisebb mértékben csökken szerdától a benzin ára
Noha a hétvégi jóslatok szerint mintegy 6-7 forintos árcsökkenést várhattunk a benzin esetében és stagnálást, illetve 1-2 forintos drágulást a gázolajnál, mégsem így alakult a helyzet.
A 95-ös esetében alacsony mértékű változásról, egészen pontosan 2 Ft-os csökkenésről számolhatunk be, míg a dízelmotoros autók gazdái az eddig ismert áron tölthetik meg kedvencük tankját. Az említett, március 13-tól érvényes módosítást követően a benzin ára 425-426 forintra süllyed, a gázolajé pedig 430-431 forint lesz a hazai töltőállomásokon. A bioetanolt (E85) továbbra is 361 forintos áron temethetjük, míg az autógáz (LPG) 250 forintban állapodik meg.
A kedvező változást ismét a finomított termékek árának jelentős esése okozta, azonban sajnálatos módon a hatást ismételten a forint dollárral és euróval szemben mutatott gyengülése alaposan enyhítette. A hazai kutakon a jól megszokott, akár 30 forintos differencia szintúgy fennáll, ezért mindenképp érdemes körbenézni a kiszáradó üzemanyagtankok teljes feltöltése elött.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 02. 09:00, csütörtök | Belföld
Velkey György László: Szijjártó Péter kétmilliárd forintért bérelt magánrepülőgépeket tavaly
Szijjártó Péter volt külügyminiszter tavaly több mint kétmilliárd forint értékben bérelt magánrepülőgépeket \"a magyar adófizetők pénzéből\" - írta a Külügyminisztérium parlamenti államtitkára szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Július 02. 06:46, csütörtök | Belföld
Katasztrófavédelem: nyugaton és keleten is vihar okozott károkat
Az ország nyugati és keleti felén is károkat okozott a vihar szerda délután, Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében sok helyen kérik a tűzoltók segítségét
2026. Július 02. 06:43, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: a kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról
A kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról - közölte a miniszterelnök Facebook-oldalán.
2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld
Országos közlekedésszervező és gördülőállomány-kezelő társaság jön létre az uniós források felhasználhatósága érdekében
Benyújtotta kedden a kormány az országos közlekedésszervező és az országos gördülőállomány-kezelő társaság létrehozása érdekében szükséges törvényjavaslatot az Országgyűlésnek.
