Hírek
2025. Szeptember 16. 07:10, kedd | Helyi
A vezetés közbeni telefonhasználatot ellenőrzi a rendőrség az utakon
Keddtől országos közlekedésbiztonsági ellenőrzést tartanak Magyarország közútjain, a rendőrök elsősorban a vezetés közbeni telefonhasználatot figyelik.
Az Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata (ROADPOL) közlekedésbiztonsági napok elnevezéssel hirdetett ellenőrzést, amelyhez az elmúlt évekhez hasonlóan most is csatlakozott a magyar rendőrség.
A rendőrök szeptember 16. és 22. között Magyarország egész területén elsősorban a menetközbeni mobiltelefon-használatot ellenőrzik majd.
Valamint minden olyan magatartást, amely elvonja a figyelmet a járművezetéstől, és veszélyezteti a közlekedésbiztonságot.
(forrás: mti/fotó: illusztráció, pexels)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 22. 08:18, csütörtök | Helyi
Gázrobbanás és balesetek sora, ez volt a hét
Mint kiderült, súlyos sérüléseket szenvedett az asszony, akinek házában felrobbant a gázkazán Pannonhalmán a múlt csütörtökön.
2026. Január 22. 08:06, csütörtök | Helyi
Több száz diák szavalta egyszerre a Himnuszt Győrben
Közös Himnusz-szavalással emlékeztek meg a Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola diákjai az intézmény névadójáról.
2026. Január 22. 07:08, csütörtök | Helyi
Ők kapták az egyetemi díjakat a Médiabálon
A térség társasági életének legrangosabb eseményével indította 2026-ot a Széchenyi István Egyetem:
2026. Január 21. 08:22, szerda | Helyi
Edzőváltás után – Majdnem csodát tett a Győr
A TFSE hazai pályán egyetlen ponttal legyőzte a nagyot hajrázó Győr együttesét a női kosárlabda NB I második mérkőzésén.
