Városlista
2025. december 15, hétfő - Valér

Hírek

2010. Március 01. 13:47, hétfő | Kék hírek
Forrás: HírTV

A csárda felrobbantásával fenyegetőzött

A csárda felrobbantásával fenyegetőzött

Rövid idő alatt azonosították, majd elfogták a rendőrök azt a férfit, aki robbantással fenyegetett meg egy csárdát Ópusztaszeren – értesült a HavariaPress.

Szombaton délután kellett kiüríteni az ópusztaszeri Kemencés Csárdát, miután egy férfi a szegedi rendőrségi ügyeletre telefonon bejelentette, hogy ott bombát fog robbantani. A tűzszerészek átvizsgálták a vendéglőt, de robbanószerkezetet nem találtak. A telefonálót néhány óra alatt azonosították: kiderült, hogy egy közelben tanyázó hajléktalan férfi volt a fenyegető, akit zavart a csárdánál leparkoló sok autó. A nyomozóknak kihallgatásán elmondta azt is, hogy tettét nem bánta meg, mert egészen a fenyegetésig nem vette őt komolyan senki. Az 53 éves férfival szemben közveszéllyel fenyegetés miatt indult eljárás, tettéért akár 2 év börtönbüntetést is kaphat.


Ezek érdekelhetnek még

2025. December 14. 09:02, vasárnap | Kék hírek

Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség egy héten át az ország útjain

Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség december 15. és december 21. között az ország útjain - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság Kommunikációs Szolgálata szombaton a police.hu oldalon.

2025. December 12. 07:36, péntek | Kék hírek

Újabb három személy letartóztatását rendelte el a bíróság a Szőlő utcai ügyben

Újabb három személy letartóztatását rendelte el a Szőlő utcai ügyben a Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra - tudatta a Fővárosi Törvényszék közleményben az MTI-vel csütörtökön.

2025. December 11. 06:51, csütörtök | Kék hírek

Újabb négy őrizetbe vétel a Szőlő utcai ügyben

A nyomozó ügyészség újabb négy embert őrizetbe vett, közülük eddig hármat gyanúsítottként kihallgatott a Szőlő utcai ügyben - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán az MTI-vel.

2025. December 09. 14:49, kedd | Kék hírek

Brutális videó jött ki a Szőlő utcai intézetből

Biztonságikamera-felvételeken látszik, amint a javítóintézet igazgatója egy feleltetés során kirángatja az intézet egyik lakóját a padból, amelybe előtte beleveri a fejét, majd rátapos a földön fekvő fiatalra.