2024. május 21, kedd - Konstantin

2011. Február 03. 07:55, csütörtök | Helyi
Forrás: Nyugathír

A hazai menetelés erőt adhat a BL-ütközetekre a Győri Audi ETO-nak

A bajnokság 17. fordulójában magabiztos győzelmet aratott az Audi ETO. Az ellenfél ezúttal a Vác volt. A hazaiak csak bő negyed órán át tudták szorossá tenni a meccset, könnyedén gyűjtöttem be mindkét pontot az Audi ETO. A végeredmény

Váci góllal kezdődött a találkozó és egészen a mérkőzés 20. percéig jól tartotta magát a hazai csapat. Innentől kezdve azonban -az emberelőnyöknek is köszönhetően- átvette az irányítást Konkoly Csaba csapata és elhúzott a Váctól. Az első játékrészben Duda, Hangya, Vérten Orsi és Ana Gros jeleskedett győri oldalon a gólszerzésben, védekezésben pedig jól szedte össze játékát a címvédő az első félidő kezdetéhez képest. Két váci találattat kezdődött a második játékrész. Kirsner és Baross góljaira Bradeanu válaszolt, de hiába próbált visszajönni a meccsbe a Vác a győri gólok a legjobbkor születtek. A 46. percben már tízzel vezettek a győri lányok, ekkor már gyakorlatilag eldőlt a meccs, csak a győzelem mértéke volt kérdéses. A hátralévő időben Hornyák Ági kapta meg harmadik kétperces kiállítását és ezzel a piros lapot. A hazaiak végül behozták a meccset -10 alá, de összességében megérdemelten nyert az Audi ETO. Végeredmény 25:32.

2024. Május 20. 09:15, hétfő | Helyi

Világranglista: a legjobbak közé került a győri egyetem

A lista készítői egyebek mellett vizsgálták a publikációk idézettségét és a kutatásból származó bevételeket.

2024. Május 20. 08:15, hétfő | Helyi