Hírek
2010. Február 10. 13:55, szerda |
Sport
Forrás: NSO
A Red Bull is bemutatta idei versenyautóját
A konstruktőrök között az előző szezonban második helyet szerző istálló szerda reggel a spanyolországi Jerezben rántotta le a leplet az RB6-os modellről. Az RB6-os modell nagyon hasonlít elődjére, Sebastian Vettel bizakodva várja a szezon
A Red Bullt az idén ismét Renault-motor hajtja, és az új versenyautó mind optikailag, mind technikailag sokban hasonlít elődjére. Az istállónál remélik, hogy az RB6-os eredményességben is felveszi majd a versenyt a tavalyi géppel.
(Fotó: ddpi)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 06. 07:29, péntek | Sport
Női vízilabda Eb - Ötméteresekkel kikapott a hollandoktól, ezüstérmes a magyar csapat
Ezüstéremmel zárta a magyar női vízilabda-válogatott a funchali Európa-bajnokságot: Cseh Sándor szövetségi kapitány csapata a csütörtöki döntőben ötméteresekkel 15-13-ra kapott ki a holland együttestől.
2026. Február 05. 15:00, csütörtök | Sport
Emlékévvel és kiállítással tisztelegnek a száz éve született Grosics Gyula előtt
Grosics Gyula születésének századik évfordulóján, a róla elnevezett újbudai általános iskolában Lomnici Zoltán, az Aranycsapat Testület elnöke meghirdette szerdán a Grosics100 emlékévet.
2026. Február 04. 07:38, szerda | Sport
Molnár Attila Európa-csúccsal nyert 400 méteren Ostravában
Molnár Attila 45.01 másodperces Európa-csúcsot ért el férfi 400 méteren Ostravában, a fedettpályás atlétikai sorozat arany kategóriájú versenyén.
2026. Február 04. 07:32, szerda | Sport
Női vízilabda Eb - A görögök legyőzésével döntős a magyar válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott az aranyéremért játszhat csütörtökön a funchali Európa-bajnokságon, miután a keddi elődöntőben ötméteresekkel 12-11-re legyőzte görög csapatot.
