Hírek
2010. Március 26. 13:40, péntek |
Kék hírek
Forrás: HírTV
A szerelem vitte bűnbe
Az áhított nő figyelmét szerette volna felhívni magára az a férfi, aki ellopta az asszony táskáját egy kocsmából csütörtök este. A férfit két szemtanú elkapta és szóltak a rendőrségnek. A 44 éves férfit a rendőrök bevitték a Sze
Ezért döntött úgy, hogy ellopja a hölgy táskáját, mert így biztosan észreveszi őt - tájékoztatta a Független Hírügynökséget Szenti Szabolcs, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője. A rendőrség a férfit lopás gyanúja miatt kihallgatta, majd hazaengedte.
FH
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek
Felszámolták a budakeszi droglabort
Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.
2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő
Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.
2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek
Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben
A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.
2026. Február 14. 15:00, szombat | Kék hírek
Marihuánát rejtett az egzotikus édesség
Thaiföldről rendelte a csomagot a vietnámi férfi, a kézbesítővel együtt kopogtattak a rendőrök.
