Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2012. Március 21. 07:20, szerda | Helyi sport
Forrás: eto.hu

Aleksidze: a vártnál nagyobb a baj

Aleksidze: a vártnál nagyobb a baj

A csütörtöki ultrahang vizsgálat után vasárnap újabb viziten járt Rati Aleksidze, hogy az orvosok meghatározhassák a rehabilitációs folyamatot.

A pontosabb diagnózius után kijelenthető: a legjobb esetben is csak az utolsó 1-2 meccsere szállhat be a csatár, a tavasz nagyobbik részén nem számíthat rá Pintér Attila vezetőedző. A támadónak egy rossz mozdulat után elszakadt a combizoma, s megtudtuk, egy hónap teljes pihenés után kezdheti csak el az edzéseket, a gyógyulás várható időtartama 2-3 hónap. Miután a bajnokságból alig 10 hét van hátra, valószínű szerencsés esetben is csak az utolsó fordulókra épülhet fel a grúz légiós.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 05. 08:19, péntek | Helyi

UNI Győri Úszó SE: kiváló eredmények a CECJM 2025 válogatott viadalon

„A CECJM 2025 válogatott versenyen egyesületünket nagy megtiszteltetés érte: két úszónk, Zámbó Anna Villő és Bergendi Gellért is bekerült a magyar válogatottba.

2025. December 05. 08:07, péntek | Helyi

Lámpát, zebrát kap Győrújfalun a veszélyes csomópont

Régi problémája oldódik meg hamarosan Győrújfalunak és a szigetközi főút használóinak: a Fő téri csomóponthoz jelzőlámpát helyeznek, így hamarosan gyalogátkelőhely is épülhet a forgalmas kereszteződésben.

2025. December 05. 07:37, péntek | Sport

Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt

A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.