2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

2011. Február 25. 14:45, péntek | Sport

Arn számára véget ért az acapulcói verseny

Arn Gréta három játszmában vereséget szenvedett a svéd Johanna Larssontól az acapulcói WTA-torna negyeddöntőjében.

Két sikeresen megvívott mérkőzés után a torna 3. kiemeltje, Arn újabb győzelemre készült. A magyar játékos ellenfele a legjobb nyolc között a világranglistán 74. Johanna Larsson volt, aki a második fordulóban a francia színekben versenyző Mathilde Johanssont búcsúztatta. Ezúttal pedig Arnt...

Pedig jól indult a mérkőzés a magyar lány számára, aki egyből megbrékelte ellenfelét, a folytatásban azonban nem tudott mit kezdeni a svéddel. 1:0-s Arn-vezetés után Larsson gyakorlatilag teljesen lefojtotta a magyar lány játékát, s sorozatban hat megnyert játékkal elvitte az első szettet.

A második játszmában Arn 3:1-re elhúzott ellenfelétől, ezután azonban ismét elbukta adogatójátékát. A folytatásban fej-fej mellett haladtak a játékosok, a szett végét azonban Arn bírta jobban, s a 6:4-re megnyert játszmával egalizált.

A döntő szettben azonban ismét Larsson volt a jobb (6:2), s végül 132 percnyi játék után búcsúztatta Arnt.

2024. Május 18. 11:00, szombat | Sport

RÖVIDHÍR!

3x3-as olimpiai selejtező - Győzött a férfi válogatott, szombaton dől el a továbbjutás

2024. Május 16. 07:55, csütörtök | Sport

MOL Magyar Kupa - A Paks történelmi diadala

A Paks hosszabbításban 2-0-ra legyőzte a bajnok Ferencvárost a labdarúgó MOL Magyar Kupa Puskás Arénában rendezett szerdai döntőjében.

2024. Május 15. 07:49, szerda | Sport

MOL Magyar Kupa - Az FTC a duplázásért, a Paks a történelmi sikerért hajt

A Ferencváros a duplázásért, míg a Paks története legnagyobb sikeréért küzd a labdarúgó MOL Magyar Kupa szerdai döntőjében.

2024. Május 14. 15:04, kedd | Sport

EURO-2024 - Rossi kihirdette 26 fős keretét

Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya kihirdette 26 fős keretét a németországi labdarúgó Európa-bajnokságra, illetve öt tartalékot jelölt meg.