Hírek
2011. Augusztus 19. 07:35, péntek |
Helyi
Forrás: Nyugathír
Audi-kupa Győrben: utánpótlás focitorna szerb, horvát és szlovák vendégekkel
Hétvégén rendezik meg az U16-os korosztály számára kiírt Audi Kupát, melyen a házigazda Győri ETO FC, a szerb Patrina Beograd, a horvát NK Osijek és a szlovák Petrzalka vesz részt.
Augusztus 19-én és 20-án nemzetközi labdarúgó tornát szervez az ETO az U16-os korosztály számára. Az 1996-os születésű gyerekek az Audi Kupán körmérkőzéssel döntik el a végső helyezéseket. Erre a hétvégére Győrbe érkezik a szerb Patrina Beograd, a horvát NK Osijek és a szlovák Petrzalka. A házigazda Győri ETO FC jó formában van, mi sem bizonyítja jobban, mint hogy megnyerték a hétvégén a bécsi felkészülési tornát: Jakl Antal együttese akkor olyan csapatokat előzött meg, mint a Rapid Wien és a Sturm Graz.
Az Audi Kupán megválasztják a torna legjobb kapusát és mezőnyjátékosát, és különdíjat kap a gólkirály is. A szervezők a csapatokat a Famulus Hotelben helyezik el, és minden együttes mellé tolmácsot delegálnak, hogy ezzel is segítsék őket. A találkozók 2x30 percig tartanak majd, az eredményhírdetésen az NB I-es csapat játékosaitól vehetik át a serlegeket a csapatkapitányok - írja az etofc.hu.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 07. 08:11, szombat | Helyi
Elültették Győr szeretetfáját
Szeretetfát ültetett a Helló! Szeretlek Tudatos Vezetők Egyesülete Győrben.
2026. Március 07. 08:09, szombat | Helyi
A közép-európai régió védelmi járműipari gyártóközpontjává válik a RÁBA
2026. Március 07. 07:05, szombat | Helyi
Zöld rügy pályázat a fenntartható települések támogatására
Az Arrabona EGTC 2025-ben meghirdette a Zöld Rügy díjat, amelyet a magyar– szlovák határ menti tagtelepülések számára hozott létre a fenntartható és környezettudatos fejlesztések ösztönzésére.
2026. Március 06. 08:19, péntek | Helyi
Rongálás a Révfalui temetőben
Urnafedeleket loptak el a hétvégén a Révfalui temetőben, a méltatlan és kegyeletsértő cselekedet miatt a hozzátartozók tehetnek bejelentést.
