Hírek
2013. Július 08. 12:49, hétfő |
Helyi sport
Forrás: MTI
Augusztusban Győrben játszik a BL-győztes Bayern München
Hivatalossá vált, hogy augusztus 11-én Győrben lép pályára a Bajnokok Ligája-győztes, német bajnok és kupagyőztes Bayern München labdarúgócsapata.
A bajorok ellenfele a magyar bajnok Győri ETO FC lesz, s a mérkőzést a tervek szerint 17 órától, az ETO Parkban rendezik meg.Az autógyár hétfői közleménye szerint az Audi Hungaria Motor Kft. 20 éves fennállásának alkalmából lép pályára Győrben a Bayern, s a felek a mérkőzés bevételét futball-utánpótlásra és szociális projektekre fordítják.
"Nagyon örülünk, hogy sport iránti elkötelezettségünk keretében izgalmas órákat kínálhatunk a futballrajongóknak. A Győri ETO FC hivatalos partnereként a sportág fejlődéséhez és a csapat sikeréhez is hozzájárulunk" - fogalmazott Thomas Faustmann, az Audi Hungaria ügyvezető igazgatója.A vállalat 2011 óta a Győri ETO FC főszponzora.
A belépőjegyek árusításával kapcsolatban az egyesület hamarosan tájékoztatja az érdeklődőket, az azonban már most biztos, hogy a közönséget számos további program is várja majd a stadionban.A Bayern München eddig kétszer szerepelt Győrben: először 2004. május 18-án Michael Ballack, Roque Santa Cruz, Roy Makaay és társai 4-1-re győztek az ETO ellen, majd 2011. július 29-én öregfiúk-mérkőzésen a többek között a világ- és Európa-bajnok Paul Breitnerrel felálló All Stars 5-1-re kikapott az ETO Legendáktól.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 08:22, szerda | Helyi
Edzőváltás után – Majdnem csodát tett a Győr
A TFSE hazai pályán egyetlen ponttal legyőzte a nagyot hajrázó Győr együttesét a női kosárlabda NB I második mérkőzésén.
2026. Január 21. 08:09, szerda | Helyi
Életben van a pannonhalmi robbanás áldozata
Polgári összefogás indult Pannonhalmán, ahol egy ház felrobbant és teljesen megsemmisült. Egy 70 éves asszonyt mentettek ki a romok alól, szerencsére életben van.
2026. Január 21. 07:25, szerda | Életmód
Megmentették a könyvállományt, újra látogatható a Pannonhalmi Főapátsági Könyvtár
Nyolc hónapnyi munkával sikerült megmenteni a Pannonhalmi Főapátsági Könyvtár állományát a kenyérbogár-fertőzéstől, így a klasszicista teremkönyvtár ismét fogad látogatókat.
