Városlista
2026. február 4, szerda - Ráhel

Hírek

2012. Június 22. 12:25, péntek | Helyi sport
Forrás: eto.hu

Az első szlovén légiós

Az első szlovén légiós

Eddig 21 nemzet képviselői játszottak a Győri ETO FC NB I-es mérkőzésén, legutóbb Csehországot Marek Strestik hozta fel a zöld-fehér térképre.

Rok Kronaveter lehet az első szlovén labdarúgó, aki ETO játékosként mutatkozik be a magyar élvonalban, korábban az alábbi országok adtak játékost - ebben a sorrendben: Amerikai Egyesült Államok, Románia, Zaire, Albánia, Ukrajna, Szlovákia, Jugoszlávia, Szerbia, Horvátország, Bosznia-Hercegovina, Montenegró, Brazilia, Kamerun, Gabon, Grúzia, Észtország, Litvánia, Algéria, Belgium, Aregentína, Csehország.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek

Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett

Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.

2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború

Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést

2026. Február 04. 08:15, szerda | Helyi

Győr-Szol: A hamis vádakkal szemben itt az igazság – Reakció Pintér Bence támadó posztjára

A közleményt változtatás nélkül közöljük.

2026. Február 04. 07:38, szerda | Sport

Molnár Attila Európa-csúccsal nyert 400 méteren Ostravában

Molnár Attila 45.01 másodperces Európa-csúcsot ért el férfi 400 méteren Ostravában, a fedettpályás atlétikai sorozat arany kategóriájú versenyén.