Hírek
2024. November 15. 09:13, péntek | Helyi
Az óvári kézisek leálltak a meccsen tilatkozásként
Két gólt engedett ellenállás nélkül az ellenfelének, a Debrecennek tegnap este az NB I-es bajnoki meccs elején a mosonmagyaróvári MKC női kézilabda csapata, tiltakozásként az új elnök megválasztása ellen.
A gárda végül éppen két góllal kapott ki.
Ahogy arról beszámoltunk, áll a bál a mosonmagyaróvári kéziseknél. A hét elején új elnököt választottak a küldöttek, Horváth Pétert, ám a városvezetés és a fő támogató ezt nem fogadta el, mondván tőkeerős szponzort hoztak volna elnöknek, ám ezt az utolsó pillanatban megpuccsolták.
A csapat úgy tűnik, szintén nem támogatja az új elnököt, a városvezetés mellé álltak: ennek adtak hangot az állva tapsoló szurkolókkal együtt, amikor a tegnap esti, Debrecen elleni bajnoki meccsen két gólt ajándékoztak az ellenfélnek úgy, hogy szándékosan nem védekeztek és összekapaszkodtak, hogy kifejezzék az összetartásukat. A vendégek végül 31-29-re nyertek.
A klub nehéz helyzetbe került, a vezetés körüli káosz jelenleg rendezésre vár.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 08:30, szombat | Helyi
Íme a győri advent
A győri önkormányzat hivatalos oldalán összegyűjtötték, hogy mikor várják a vásárlókat az adventi kézműves vásár faházai a Széchenyi téren.
2025. December 06. 08:09, szombat | Helyi
Van egy kis időd? Elviszed sétára a menhelyi kutyákat?
Téli sétáltatókra ismét nagy-nagy szükség van! – olvasható a Győri Állatmenhely Facebook-oldalán.
2025. December 06. 07:08, szombat | Helyi
Védjük a vízórát a fagyoktól!
Gondoskodjunk vízmérőnk téliesítéséről, hiszen nemcsak az elfagyott mérő pótlásának költségei, hanem az elfolyt víz díja is a felhasználót terheli!
2025. December 05. 08:19, péntek | Helyi
UNI Győri Úszó SE: kiváló eredmények a CECJM 2025 válogatott viadalon
„A CECJM 2025 válogatott versenyen egyesületünket nagy megtiszteltetés érte: két úszónk, Zámbó Anna Villő és Bergendi Gellért is bekerült a magyar válogatottba.
