Városlista
2026. április 23, csütörtök - Béla

Hírek

2013. Október 09. 12:01, szerda | Helyi
Forrás: infoGyőr

Az új Hyundai ix35

Az új Hyundai ix35

Leier Autó Kft. Hyundai Márkakereskedés és szervizében volt alkalmunk megtekinteni a megújult Hyundai ix35-öst.

A Hyundai elképesztő méretű, összesen egymilliárd eurós beruházásának eredménye a Nosivice-i (Csehország) gyártóüzem, ahol az európai piacra gyártanak Hyundai modelleket. Az új ix35 is ebben a gyárban készül, mely a hatalmas összegű beruházásnak köszönhetően a minőségbiztosítás csúcsát jelenti. Ezzel garantálva a Hyundai tulajdonosoknak, hogy éveken át tartó zavartalan élményt jelent majd számukra az új autójuk.

Az új Hyundai ix35-ős már ránézésre is nagyon impozáns autó. Modern, dizájnos, nem véletlen hiszen a Hyundai modelleket már Németországban tervezik, innen a Hyundai új szlogenje, "Németországban született - Európában építették".

A tervezés során mindenre odafigyeltek a mérnökök, a külső megcsodálása még csak a kezdet, az új Hyundai ix35 belsejét is nagyon eltalálták a tervezők. A forma és a minőségi anyagválasztások is azt mutatják, a gyár valóban egy tartós, éveken át élvezhető autót kínál a vásárlók számára.

Az autó saját igényeinkre szabásában óriási teret hagy nekünk a gyár. A színválasztéktól kezdve, a motor típusán át, az egyéb kiegészítő extrákig óriási választékból tudjuk saját igényeinknek megfelelően összerakni az új Hyundai ix35-öst.

Ha mindenképpen ki kellene ragadnunk pár részletet az autón ami nagyon elnyerte tetszésünk, akkor az egyik mindenképpen az új Hyundai ix35 lámpái lennének és a felni. Mind a kettő modern, de egyben elegáns apró, de annál látványosabb kiegészítői az autónak.
Az új Hyundai ix35, Győrben aLeier Autó Kft. Hyundai Márkakereskedés és szervizében tekinthető meg, ahol minden részletre kitérő felvilágosítást kaphatnak az érdeklődők az új Hyundai ix35-ről.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 23. 08:20, csütörtök | Helyi

Az arany már megvan, a cél pedig világos

Öt fordulóval a bajnokság befejezése előtt a Gyirmót FC megszerezte az aranyérmet, ezzel egy lépésre került céljai elérésében:

2026. Április 23. 08:09, csütörtök | Helyi

Intersoli: 10 év után újra Győrben

Magyarország adott otthont a Volkswagen Konszern szakszervezeti rendezvényének.

2026. Április 23. 07:09, csütörtök | Helyi

A Széchenyi István Egyetemért Alapítvány közleményben reagált a sajtóhírekre

A közeleményt változtatás nélkül közöljük.

2026. Április 22. 08:21, szerda | Helyi

Pintér Bence: Fidesz miatt óriási bajban a Győr-Szol

„Mivel erős volt a gyanúnk, hogy a Győr-Szol Zrt.-ben, a lakáskasszából elfolyt 1,7 milliárd forint csak egy nagy kirakós egyetlen darabja lehet,