Hírek
2021. December 23. 07:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Az ünnepek alatt is van lehetőség oltásra, időpontfoglalással
Továbbra is biztosított a lehetőség a koronavírus elleni oltás mielőbbi felvételére: a kórházi oltópontokon az ünnepek alatt is van lehetőség akár első, akár megerősítő oltásra előzetes időpontfoglalással
- közölte a koronavirus.gov.hu szerdán. A kormányzati portálon azt írták: az ünnepek alatt a kórházi oltópontok december 24-én 8 és 14 óra között, december 25-én és 26-án 8 és 16 óra között, december 27-étől 30-áig 8 és 18 óra között, december 31-én és január 1-jén 8 és 16 óra között lesznek nyitva.
Időpontfoglalás a www.eeszt.gov.hu/hu/web/guest/covid-oltas-idopontfoglalas webcímen lehetséges. Az első oltásra azok tudnak időpontot foglalni, akiknek már érvényes regisztrációjuk van. Regisztrálni a www.vakcinainfo.gov.hu oldalon lehet - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 22. 16:00, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a lengyel kormányfőnek is el kellene jönnie Budapestre még április 12. előtt
2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt
Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.
2026. Március 22. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyarországra leselkedő veszélyekről beszélt Orbán Viktor
Négy nagy veszéllyel kell szembenéznie Magyarországnak már a következő hónapokban, ezért ne a kockázat, hanem a biztos választás mellett szavazzunk április 12-én - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök.
