Hírek
2021. December 16. 08:42, csütörtök | Helyi
Az ünnepek közeledtével is fontos a véradás
A folyamatos vérellátás miatt rendkívül fontos, hogy az ünnephez közeledve is sokan menjenek vért adni.
A vérellátó intézményeink karácsony előtt, és a karácsonyt követő munkanapokon is nyitva tartanak, így Győrben is van lehetőség a véradásra. Emellett pedig kihelyezett véradásokon is várjak az embereket. Kun Szilvia, a Győr-Moson-Sopron Megyei Vöröskereszt vezetője elmondta, megyénk mindig is élen járt a véradásban, azonban a pandémiás időszakban csökkent a véradók száma. Hozzátette, fontos, hogy aki teheti, ezekben a napokban is segítsen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Március 09. 08:29, hétfő | Helyi
Mondja el véleményét Győr tervezett aktív turisztikai fejlesztéséről!
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata kérdőíves felmérést indított egy tervezett aktív turisztikai fejlesztéssel kapcsolatban.
2026. Március 09. 08:07, hétfő | Helyi
A Széchenyi téren ünnepel idén Győr: egész napos programok március 15-én
Győr idén is méltó módon emlékezik meg az 1848–49-es forradalom és szabadságharc évfordulójáról.
2026. Március 09. 07:05, hétfő | Helyi
Takarítják a parti sétálóutakat áradás után
Az elmúlt időszak áradásai következtében jelentős mennyiségű iszap rakódott le a győri folyók mellett futó sétálóutakon, melynek eltakarítása jelenleg is munkát ad a Győr-Szol Zrt. dolgozóinak.
