Hírek
2012. Július 11. 18:00, szerda |
Helyi
Forrás: Pozsgai Kitti
Az utca felett szalad a melegvíz
Az elöregedett távhő-vezetékek cseréje miatt volt szükség az ideiglenes vezetékek megépítésére Győr belvárosában.
Július végéig ezeken, az utca fölött átívelő, ablakon át futó csöveken érkezik a melegvíz a győri, belvárosi lakásokba.
Fotók: Nagy Péter
A Szent István úton folyó elöregedett távhő vezeték cseréje időszerű volt már, az ideiglenes csövek magasba emelése miatt talán nem lesz fennakadás a melegvíz ellátásban.
A csöveket a munkálatok végeztével leszerelik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 22. 08:18, csütörtök | Helyi
Gázrobbanás és balesetek sora, ez volt a hét
Mint kiderült, súlyos sérüléseket szenvedett az asszony, akinek házában felrobbant a gázkazán Pannonhalmán a múlt csütörtökön.
2026. Január 22. 08:06, csütörtök | Helyi
Több száz diák szavalta egyszerre a Himnuszt Győrben
Közös Himnusz-szavalással emlékeztek meg a Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola diákjai az intézmény névadójáról.
2026. Január 22. 07:08, csütörtök | Helyi
Ők kapták az egyetemi díjakat a Médiabálon
A térség társasági életének legrangosabb eseményével indította 2026-ot a Széchenyi István Egyetem:
2026. Január 21. 08:22, szerda | Helyi
Edzőváltás után – Majdnem csodát tett a Győr
A TFSE hazai pályán egyetlen ponttal legyőzte a nagyot hajrázó Győr együttesét a női kosárlabda NB I második mérkőzésén.
