Városlista
2026. március 20, péntek - Klaudia, Alexandra

Hírek

2012. Augusztus 04. 10:43, szombat | Helyi
Forrás: Pozsgai Kitti

Az utcán rabolták ki a nénit

Az utcán rabolták ki a nénit

Fényes nappal, az utcán raboltak ki egy idős nénit Győr belvárosában. A rendőrök azonnal üldözőbe vették a tolvajt.

A szemünk láttára raboltak ki egy idős hölgyet a Nemzeti Színház melletti banknál. Éppen pénzt akart felvenni, vagy már túl is volt a trazakción, amikor egy ismeretlen egyszerűen kitépte a kezéből a bankkártyáját és elrohant. A néni segítségért kiáltott, ekkor érkezett kollégánk egy közeli parkolóba, innen már nyomon követhettük, ahogy a belvárosban dolgozó rendőrök azonnal akcióba lendültek és üldözőbe vették a tolvajt.

Hogy végül sikerült e fülön csípni a garázdát, nem tudjuk, az idős hölgy viszont azonnal letiltatta a bankártyáját. Az ijedtségen kívül szerencsére más baja nem esett.

Címkék: belváros, tolvaj

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 19. 08:24, csütörtök | Helyi

Új helyen a halottakkal kapcsolatos ügyintézés

Mutatjuk, hol találja meg az új irodát a Petz-kórházban.

2026. Március 19. 08:15, csütörtök | Helyi

Határozat érkezik az autósoknak a NAV-tól

Március 10-től folyamatosan érkeznek a NAV-tól a gépjárműadó-határozatok a győri autósokhoz is.

2026. Március 19. 07:06, csütörtök | Helyi

Jó hír: csökken nálunk a koronavírus örökítőanyag koncentrációja

Országos szinten stagnált a koronavírus örökítőanyagának átlagkoncentrációja a szennyvízben – közölte a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ (NNGYK) honlapján.

2026. Március 18. 08:27, szerda | Helyi

Kiszedték az uszadékfát a holtágról

A Sporthorgász Egyesületek Győr-Moson-Sopron Megyei Szövetsége megkereste a győri önkormányzatot a Mosoni-Duna holtágon egyre nagyobb gondot okozó uszadékfa eltávolításával kapcsolatosan.