Hírek
2010. November 07. 14:41, vasárnap |
Sport
Forrás: NSO
Az Atomerőmű legyőzte a Körmendet
Az Atomerőmű 83–76-ra megnyerte a Körmend elleni rangadót a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának 6. fordulójában. A Falco Szombathelyen győzött a Salgótarján ellen, míg a Nyíregyháza a hosszabbításban nyert Sopronban.
Az Atomerőmű Pakson csapott össze a Körmenddel. A legutóbbi szezon tavaszi rájátszásának elődöntőjében hatalmas csatát vívó együttesek az előző fordulóban vereséget szenvedtek.
A találkozót a vendégek kezdték jobban, gyorsan elhúztak öt ponttal, de a paksiak gyorsan visszakapaszkodtak: a hatodik percben már vezettek, és átvették a találkozó irányítását.
A nyáron igazolt, 23 pontig jutó Brooks Sales vezetésével ezután már nem is engedte ki a vezetést a kezéből az Atomerőmű, és végül 83–76-ra győzött.
A vendégek legjobbja Rashad Bells volt, aki 26 pontot szerzett.
A Falco Szombathelyen fogadta a Salgótarjánt, és a hazaiak az egyaránt húsz-húsz pontig jutó Charles Gosa és Mikalaj Alekszejev vezetésével 97–85-re megnyerték a találkozót.
A Nyíregyháza a hosszabbításban verte meg 109–108-ra a Sopront idegenben, míg az Albacomp 99–70-re nyert a Szeged ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 04. 07:18, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Az Újpest legyőzésével megmaradt a Ferencváros esélye az aranyéremre
A Ferencváros 5-0-ra győzött az Újpest vendégeként vasárnap a labdarúgó Fizz Liga 32. fordulójának rangadóján, így az utolsó játéknapon dől el a bajnoki cím sorsa.
2026. Május 03. 08:00, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - Könnyed sikerrel lépett a bajnoki cím kapujába a Győr
Az éllovas Győr simán, 4-0-ra legyőzte a vendég Diósgyőrt a labdarúgó Fizz Liga utolsó előtti, 32. fordulójának szombat esti mérkőzésén, így egy lépésre került a bajnoki címtől.
2026. Május 01. 11:00, péntek | Sport
Premier League - Az ősi rivális otthonába látogat a Liverpool
Az angol labdarúgó-bajnokság 35. fordulójának vasárnapi rangadóján a címvédő Liverpool a Manchester United otthonába látogat.
2026. Április 30. 12:00, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Luis Enrique: nem láttam még ilyen ritmusú mérkőzést
Nemcsak a futballszurkolókat, hanem a főszereplőket is ámulatba ejtette kedden a címvédő Paris Saint-Germain és a Bayern München Bajnokok Ligája-elődöntős összecsapása, amelyen a házigazda párizsiak 5-4-re nyertek.
