Városlista
2026. február 26, csütörtök - Edina

Hírek

2010. Június 12. 14:41, szombat | Kék hírek
Forrás: HírTV

Az ügyészségen a mozgólépcsőügy

Az ügyészségen a mozgólépcsőügy

A Legfőbb Ügyészség is vizsgálja a 2004-es Deák téri mozgólépcsőcserét. Az ügyről szerdán érkezett hozzájuk bejelentés, elektronikus levélben. Az eljárásról a nyomozásfelügyeleti osztály dönt, a levélhez csatolt idegen nyelvű do

Közben a rendőrség még nem döntött, hogy elrendelik-e a nyomozást. Tafferner Éva szóvivő a héten azt mondta: feljelentéskiegészítést rendeltek el, mert a rendelkezésükre álló adatokból nem volt egyértelmű, hogy történt-e bűncselekmény. A mozgólépcsőkre a BKV az Otis Felvonó Kft.-vel kötött szerződést. A dokumentum szerint az egyes elemeket Németországban kellett volna legyártani, ám több dokumentum azt bizonyítja, hogy azok Kínából érkeztek, Németországban csak átcímkézték őket.


(Magyar Nemzet, hírTV)

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek

Bilincsben a rablóbanda tagjai

A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.

2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek

Felszámolták a budakeszi droglabort

Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.

2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek

Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő

Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.

2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek

Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben

A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.