Városlista
2026. április 24, péntek - György

Hírek

2014. Február 23. 18:59, vasárnap | Belföld
Forrás: MTI

Baleset miatt félpályán lezárták a 8-as főutat Herendnél

Baleset miatt félpályán lezárták a 8-as főutat Herendnél

Baleset miatt félpályán lezárták a 8-as főutat Herendnél vasárnap kora este, miután a bándi elágazónál két személyautó ütközött össze, egy ember megsérült - tájékoztatta a Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője vasárnap az MTI-t.

Csépányi-Barczi Petra közlése szerint a veszprémi hivatásos tűzoltók a gépjárművek áramtalanítását elvégezték, de a műszaki mentés idejére a 8-as számú főút érintett szakaszát félpályán lezárták.

Címkék: Baleset-közúti

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 24. 12:00, péntek | Belföld

Magyar Péter: a Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat

A Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat - közölte a választáson nyertes párt miniszterelnöke csütörtökön a Facebookon.

2026. Április 24. 07:16, péntek | Belföld

Mol: megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába

Megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába - közölte a Mol Nyrt. a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön.

2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Belföld

MVM: április 30-ig kérhetik az ügyfelek a villamosenergia-fogyasztásukra a rezsistop kedvezményt

Április 30-ig nyilatkozhatnak azok az ügyfeleknek, akik villamosenergia-fogyasztásukra kérik érvényesíteni a rezsistop kedvezményt - közölte az MVM szerdán az MTI-vel.

2026. Április 23. 11:00, csütörtök | Belföld

Kapitány István: kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó

Kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó - közölte a leendő gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebookon.