Városlista
2026. június 13, szombat - Antal, Anett

Hírek

2013. Április 22. 09:20, hétfő | Belföld
Forrás: MTI

Baleset miatt hatalmas a torlódás az M0-son és az M5-ösön

Baleset miatt hatalmas a torlódás az M0-son és az M5-ösön

Kamionnal ütközött egy személyautó hétfő reggel Gyálnál, senki sem sérült meg, de hatalmas torlódás alakult ki az M0-s autóúton és az M5-ös autópályán.

Szabó Ágnes, az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) sajtóügyeletese az MTI-vel azt közölte: a baleset az M0-s 28-as kilométerénél, az M1-es autópálya felé vezető oldalon történt, a kocsisor az M5-ösre is elér. A karambol miatt az egyik sávot lezárták. Mivel a személyautó műszaki mentésére még várni kell, a forgalomkorlátozás egyelőre fennmarad.
A sajtóügyeletes és az Útinform honlapján olvasható tájékoztatás szerint a baleset miatti torlódás "összeér" az M5-ös autópályán, egy most kezdődött felújítás miatt felgyűlt kocsisorral. Az Útinform azt közölte, hogy itt a Röszke felé vezető szakaszon felújítási munka kezdődött, a térségben közlekedők lassabb haladásra számítsanak.

Címkék: Baleset-közúti

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 13. 14:00, szombat | Belföld

Németh Zsolt bírálta a Fidesz EU ellenes politikáját

Németh Zsolt: a Fidesz-kormány \"túltolta\" az Európa-ellenes politikát, a pártnak vissza kell térnie a polgári irányhoz.

2026. Június 13. 13:00, szombat | Belföld

Meteorológia: a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula

Míg a jelenlegi hőmérséklet inkább a májust idézi, a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.

2026. Június 13. 09:00, szombat | Belföld

Nemsokára érvényüket vesztik a régi személyi igazolványok

Ezt érdemes észben tartani. 2000 előtt kiállított személyigazolványok 2026. augusztus 3-án lejárnak. A csere ingyenes, de időben érdemes intézni.

2026. Június 13. 08:27, szombat | Belföld

Magyar Péter: megállapodás született Magyarország és Ukrajna között a kárpátaljai magyarságról

Hivatalossá vált a történelmi megállapodás Magyarország és Ukrajna között a kárpátaljai magyarság oktatási, kulturális, nyelvhasználati és politikai jogairól - közölte Magyar Péter miniszterelnök pénteken Facebook-oldalán.