Hírek
2017. Június 07. 20:34, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Baltával követelte elmaradt munkabérét egy férfi Miskolcon
Kis híján megölte munkaadóját baltával egy 41 éves férfi Miskolcon, mert nem kapta meg járandóságát, ellene a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Főügyészség emberölés bűntettének kísérlete miatt emelt vádat
- közölte a vádhatóság szerdán az MTI-vel. A tájékoztatás szerint a vádlottat évek óta foglalkoztatta segédmunkásként a vállalkozó, aki azonban megelégelte "trehány" munkavégzését, és közölte, hogy nem tart igényt tovább a munkájára.
A felháborodott férfi ezt követően lakásán felkereste munkaadóját és kezében egy fejszével, trágár szavak kíséretében követelte elmaradt munkabérét, majd rátámadt a baltával.
A vállalkozó súlyosan megsérült.
A vádlott előzetes letartóztatásban várja a tárgyalást - közölte az ügyészség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.
2026. Április 24. 14:00, péntek | Belföld
Európai Ügyészség: készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni
Készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni - mondta Laura Kövesi, az Európai Ügyészség (EPPO) vezetője a 11. delphi gazdasági fórumon tartott sajtótájékoztatón csütörtökön.
2026. Április 24. 12:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat
A Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat - közölte a választáson nyertes párt miniszterelnöke csütörtökön a Facebookon.
2026. Április 24. 07:16, péntek | Belföld
Mol: megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába
Megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába - közölte a Mol Nyrt. a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön.
