Hírek
2010. Július 14. 14:17, szerda |
Belföld
Forrás: HírTV
Bécsben landoltak a mosonmagyaróvári diákok
Az éjszaka hazaérkeztek Philadelphiából a mosonmagyaróvári diákok. A 11 diák és két tanár repülője Bécsben landolt, ahol családtagjaik várták őket.
Múlt szerdán a Delaware folyón uszállyal ütközött majd elsüllyedt egy vízibusz, amelyen a 15 fős mosonmagyaróvári diákcsoport is utazott. Ketten közülük, egy 16 éves lány és egy 20 éves fiú nem élték túl a balesetet. Azt, hogy a szerencsétlenül járt fiatalok holttestét mikor szállíthatják haza, egyelőre nem tudni.
(hírTV)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 27. 13:00, hétfő | Belföld
Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
Kósa Lajos, a Fidesz alelnöke nem veszi át az országos listán szerzett parlamenti mandátumát és nem indul pártja tisztújító kongresszusán sem. Ezt a politikus vasárnap tette közzé a Facebook-oldalán.
2026. Április 27. 11:00, hétfő | Belföld
Az eddiginél korábban lép életbe a MÁV csoport előszezoni menetrendje
A MÁV-csoport előszezoni menetrendje az idén minden eddiginél korábban, már május 1-jétől életbe lép - közölte a közlekedési vállalat vasárnap az MTI-vel.
2026. Április 27. 10:00, hétfő | Belföld
Jogszabály-módosítást kezdeményez az Országgyűlésnél a győri önkormányzat több káros anyag határértékének előírásában
Felterjesztési jogával élve jogszabály-módosításra sarkallja az Országgyűlést több ipari eredetű, egészségre káros anyag levegőterheltségi és felszín alatti vízi határértékének előírásában a győri közgyűlés
2026. Április 27. 09:00, hétfő | Belföld
Kapitány István: Magyarország gazdaságát a Tisza-kormány tudásra, kreativitásra, versenyképes ötletekre építi
Magyarország gazdaságát a Tisza-kormány tudásra, kreativitásra, az életképes és versenyképes ötletekre építi, mert ebben rejlik a hosszú távú és fenntartható siker titka
