Hírek
2013. Július 09. 15:19, kedd |
Bulvár
Forrás: webbulvar.hu
Belehalt a vodkás versenybe
Az életébe került a hencegés és a kivagyiság egy férfinak, aki a barátaival fogadást kötött. A kérdés az volt: ki issza meg a leggyorsabban az előtte lévő fél liter vodkát.
"Fogadjunk, hogy gyorsabban gurítom le a fél liter vodkát, mint közületek bárki!" - dobta fel a 46 éves Marcin Kwiatkowski a cimboráinak egy kocsmázás alkalmával, arra azonban sem ő, sem a barátai nem gondoltak, hogy a tréfásnak induló játék végül tragédiába fordul. A lengyel férfi ugyan megnyerte a fogadást, győzelmének azonban már nem tudott örülni: szinte az utolsó kortyokkal egyszerre összeomlott és kómába került.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 07:22, szerda | Bulvár
A fizikai mesterséges intelligencia új korszakot nyit a robotikában egy kutatás szerint
2026. Január 20. 07:08, kedd | Bulvár
Oxfam: a világ dollármilliárdosainak vagyona 16 százalékkal nőtt tavaly
A világ dollármilliárdosainak vagyona 16 százalékkal nőtt tavaly, háromszor gyorsabban az elmúlt öt év átlagánál
2026. Január 18. 08:03, vasárnap | Bulvár
Operatív törzs: vasárnap estétől extrém hideg várható
2026. Január 17. 06:00, szombat | Bulvár
A Sziget fesztivált is díjazták a European Festival Awards groningeni gáláján
Ismét nemzetközi elismerést kapott a Sziget fesztivál a társadalmi ügyek melletti kiállásáért. A rendezvényt 2024 után immár másodszor díjazták a Take a Stand kategóriában a European Festival Awards szerdai groningeni gáláján.
