Hírek
2010. Október 30. 14:45, szombat |
Bulvár
Forrás: Story Online
Bencének kellett mennie
Szerelmes dalokat adtak elő tegnap este a TV2 Megasztárjának döntősei. A két versenyző, aki a legkevesebb szavazatot kapta a közönségtől Lakatos Yvette és Gusztos Bence volt. A zsűri úgy döntött, hogy a fiúnak kell mennie.
Bence már a produkciója után is kapott hideget-meleget a zsűritől. A legtöbb kritikával Presser Gábor illette az előadását, a mindig szigorú Friderikusz Sándor szerint azonban a fiú most sokkal jobb volt, mint az elmúlt héten. Ám úgy tűnik ez sem volt elég a bennmaradáshoz, a zsűri úgy döntött, hogy Yvette álljon jövő héten is a színpadra.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 30. 15:00, csütörtök | Bulvár
Sziget - Újra lesz mínusz egyedik és nulladik nap
Mások mellett Skrillex, a Bring Me The Horizon, a Florence + The Machine, Zara Larsson és Lewis Capaldi is fellép az idei Sziget fesztiválon.
2026. Április 29. 15:00, szerda | Bulvár
Idén is számos világsztár ad koncertet a Paloznaki Jazzpikniken
Idén is számos világsztár, köztük Rick Astley, a Matt Bianco, az Earth, Wind & Fire Experience, Gregory Porter és Ella Eyre ad koncertet az immár 14. Paloznaki Jazzpikniken augusztus 6-tól 8-ig.
2026. Április 27. 07:40, hétfő | Bulvár
A Guardian értesülése szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
Folyamatosan szállnak fel Bécsből olyan magánrepülőgépek, amelyek állítólag az Orbán-kormány idején meggazdagodottak vagyonát szállítják
2026. Április 24. 17:00, péntek | Bulvár
Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját
Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját, amelyhez a tervek szerint mintegy háromszáz cukrászda és fagylaltozó csatlakozik országszerte.
