Hírek
2017. November 27. 07:45, hétfő | Külföld
Beszakadt egy emeleti diszkó padlója - zuhantak a bulizók
A szörnyű baleset a Kanári-szigetekhez tartozó Tenerife délnyugati részén történt. 22 ember megsérült.
Szörnyű baleset történt vasárnapra virradóra Adeje városában, a Kanári-szigetekhez tartozó Tenerife délnyugati részén. A helyi szórakozóhely padlója az éjszaka során egyszerűen beszakadt az ott bulizók alatt, akik így majd egy emeletnyit zuhantak a pincébe – írja az MTI.
A balesetben legalább 22 ember megsérült, többségüket zúzódásokkal és törésekkel szállították kórházba a kiérkező mentők. Kettejük állapota súlyos. A helyi hatóságok adatai szerint a 22 sérült között van két francia, egy belga, valamint egy román állampolgár.
A tűzoltók azonnal kiürítették az épületet.
Forrá: nlcafe.hu
Kép: Tenerife Fire Department
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 24. 12:00, péntek | Külföld
A Brent olajfajta ára tovább emelkedett, már 96 dollár fölött jegyzik
Tovább nőtt, június eleje óta legmagasabb szintre emelkedett a kőolaj jegyzése csütörtök reggel az egyre mélyülő közel-keleti konfliktus hatására.
2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Külföld
Az elektromos és hibrid autók húzták az uniós újautó-piacot júniusban
2026. Július 21. 13:00, kedd | Külföld
Az OTP bankot vesz a Baltikumban
Az OTP Bank megállapodást írt alá a balti régió harmadik legnagyobb bankcsoportja, a Luminor megvásárlásáról a Blackstone által kezelt magántőkealapokból álló konzorciummal, és a DNB Bankkal
2026. Július 19. 12:00, vasárnap | Külföld
Az ukrán erők csapást mértek két logisztikai létesítményre Oroszország Moszkvai és Tambovi területén
Az ukrán erők csapást mértek egy-egy jelentős logisztikai létesítményre Oroszországban, a Moszkvai, illetve a Tambovi területen, a frontvonaltól több mint 500 és mintegy 700 kilométerre
