Hírek
2010. Szeptember 23. 14:33, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Bomba és kitelepítés a II. kerületben
Egy százkilós bombát találtak a főváros II. kerületében, a Ferenchegyi úton. A tűzszerészeti munkálatok idejére a környék házait kiürítették.
50-60 embernek kellett elhagynia az otthonát a II. kerületi Ferenchegyi út 200 méteres körzetében, ahol egy második világháborús bombát találtak szerdán. A területet a rendőrség lezárta, a környező házakból, tizenöt épületből kellett a tűzszerészeti munkálatok idejére kitelepíteni a lakókat. A honvédségi tűzszerészek a helyszínen hatástalanítják, majd elszállítják a robbanószerkezetet. A tűzszerészeti munkálatok várhatóan a déli órákig tartottak.
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Kék hírek
Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót
Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót, aki már meg is kezdte börtönbüntetését - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) szerdán a police.hu oldalon.
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.
2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek
Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben
Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.
2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek
A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.
