Hírek
2013. Augusztus 05. 10:50, hétfő |
Bulvár
Forrás: webbulvar.hu
Börtönbe került, mert levizelte a Tesco kólakészletét
"Váratlanul" tört rá a vizelési inger, és nem volt már ideje elmenni a vécéig - ezzel magyarázta egy férfi, hogy miért húzta le a sliccét az áruház kellős közepén, a kólás lerakat mellett.
"Váratlan" vizelési inger tört rá a lumbágójára szedett gyógyszer mellékhatásaként, ezért kellett sürgősen elvégeznie a dolgát - ezzel védte az ügyvéd azt a 36 férfit, aki korábban a Tesco üdítős során húzta le a sliccét és vizelt le mintegy 242 font (83 ezer forint) értékű kólát. Stephen Goldringet az egyik angliai Tesco üzletben csípte el a biztonsági kamera, így egyértelmű bizonyíték is volt ellene, tettét csak magyarázni tudta, tagadni nem.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 10:00, csütörtök | Bulvár
Sziget - A nulladik napon több generáció bulizhat együtt
Az idei Sziget fesztivál nulladik napján több generáció bulizhat együtt; a program összehozza azokat, akik az elmúlt három évtizedben tették különlegessé a fesztivált -
2026. Július 28. 05:00, kedd | Bulvár
Facebook-vita alakult ki arról, hogy mi történt Takács Péter asztalán, amíg kivonult a Házból
Magyar Péter valamilyen iratot elvett vagy odatett a volt egészségügyi államtitkár parlamenti asztalára hétfőn, miután az ellenzéki frakció kivonult az ülésteremből.
2026. Július 26. 05:00, vasárnap | Bulvár
Testvérpár is van a 201. Anna-bál szépei között
A balatonfüredi Windisch Laurát választották a 201. Anna-bál szépének, első udvarhölgye a debreceni Tollas Viktória, második udvarhölgye pedig a saját testvére, Windisch Regina lett.
2026. Július 24. 13:00, péntek | Bulvár
Freddie Mercury-szobrot avatnak Balatonszemesen
A Queen Fesztivál kiemelt eseményeként szombaton, Balatonszemesen, a Zenepavilonnál avatják fel Magyarország első köztéri Freddie Mercury-mellszobrát - közölték a szervezők az MTI-vel.
