2024. április 25, csütörtök - Márk

2010. Május 31. 07:44, hétfő | Sport
Forrás: Extrémmotorsport

Brokernet Rallycross Európa-bajnokság 2010. június 4-6., Nyirádi Motorsport Centrum

Nyirád kedves lakói rendhagyó módon növelik ingatlanjaik értékét. Évről évre pár milliméterrel a riviéra felé mozdítják a községet a térképen. A tudományosan megvalósított módszerük pedig, hogy mindannyiunk nagy örömére idén

A gyorsulás leírhatatlan! A fizika sziklaszilárd törvényei kártyavárként látszanak összeomlani. A föld, a pálya, a kisváros megremeg. És néhány millimétert el is mozdul...
2010-ben Portugália, Franciaország és Anglia után a Rallycross európa-bajnoki versenysorozat a magyarországi Nyirádra érkezik!
Az idei verseny főtámogatója a Brokernet.

A Brokernet Rallycross Európa-bajnokság programja:

2010. június 3. csütörtök

8:00-20:00 Depó nyitva tartása

2010. június 4. péntek

14:00 A titkárság nyitása
14:00-19:00 Adminisztratív ellenőrzés (Depó „B" épület)
14:10-19:00- Gépátvétel (Depó „C" épület)

2010. június 5. szombat

7:00 Depó nyitva megnyitása
8:00-9:00 Adminisztratív ellenőrzés és Gépátvétel
9:30-11:30 Szabadedzés (4 kör)
Szünet
11:45-13:45 Szabadedzés (4 kör)
14:00-15:40 Hivatalos időmérő edzés (3 kör)

A végén fordított a Fradi, döntőbe jutott a Magyar Kupában

A már bajnok Ferencváros jutott másodikként a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjába, mivel szerdán hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a másodosztályban éllovas Nyíregyházát, Balmazújvárosban.

2024. Április 25. 08:02, csütörtök | Sport

Második helyen zárt Benyó Máté Nyirádon

A szezonnyitó máriapócsi győzelem után Nyirádon a második helyet szerezte meg a Korda Racing csapatában versenyző Benyó Máté, Kovács Sámuel a dobogó legfelső fokára állhatott.

2024. Április 24. 14:30, szerda | Sport

Veszélyben a feljutás, a Győr azonnali hatállyal menesztette Kuznyecov Szergejt

A labdarúgó Merkantil Bank Ligában harmadik helyen álló ETO FC Győr azonnali hatállyal szerződést bontott Kuznyecov Szergej vezetőedzővel.

2024. Április 24. 07:51, szerda | Sport

MOL Magyar Kupa - A Paks jutott elsőként a döntőbe

A bajnokságban harmadik helyezett Paksi FC jutott elsőként a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjába, miután kedden hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a vendég Kisvárdát.