Városlista
2026. február 4, szerda - Ráhel

Hírek

2010. Január 02. 06:39, szombat | Kék hírek
Forrás: HírTV

Cozma-ügy: nincs ok további súlyosbításra

Cozma-ügy: nincs ok további súlyosbításra

Nem minősíti súlyosabbnak több gyanúsított cselekményét a Cozma-ügyben az ügyészség a napokban elkészült szakértői vélemény ismeretében – nyilatkozta a Magyar Nemzetnek lapinformációkra reagálva Fejes Péter, a Veszprém megyei fő

A hírek ugyanis arról szóltak: amennyiben bebizonyosodik, hogy nemcsak az épület előtt, hanem a diszkóban is szúrás érte Marian Cozmát, öt-hat gyanúsított tettét is súlyosabbnak ítéli meg majd a nyomozó hatóság. A Bűnügyi Szakértői és Kutató Intézet szakértői véleményét tíz hónapja várták, s több mint hatvanmillió forintba kerülő, 56 oldalnyi vér- és DNS-elemzésről van szó.

- A tényállást, a megalapozott gyanút több vonatkozásban is jelentősen megerősíti a nemrégiben elkészült szakértői vélemény. Ez azért különösen fontos, mert e bizonyítási eszköz nélkül nem készülhetett volna el a vádirat. Az elemzés arra is választ adhat, szükséges-e újabb nyomozás elrendelése - mondta a Magyar Nemzetnek Fejes Péter. Az ügyészség megalapozott gyanúja alapján eddig is biztosnak tűnt, hogy a sportolót vesetájéki szúrás érte a táncparketten. Az ügy folytatása és lezárása tekintetében teljesen nyugodt vagyok - szögezte le Fejes, majd hozzátette: a szakvéleményt hamarosan megkaphatják a gyanúsítottak ügyvédei is.


Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek

Ötmillió forint értékű marihuána

Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.

2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek

Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett

Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.

2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek

Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden

A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.