Hírek
2012. Január 23. 15:34, hétfő |
Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség
Csak a gázolaj árát csökkenti a MOL szerdától
5 forinttal csökken a gázolaj ára szerdától, a Mol azonban a benzin árát változatlanul hagyja. A benzin literje így gyakorlatilag marad 408 forinton, a gázolaj ára azonban 428 forintra csökken.
A MOL múlt héten bruttó 4 és 6 forinttal emelte a 95-ös benzin, illetve a gázolaj árát, az akkor emeléssel mindkét üzemanyag ára új történelmi csúcsot ért el. Az ezt megelőző héten is emelte az üzemanyagárakat a MOL, akkor 10-10 forinttal. Az üzemanyagok az újév első napján a 2 százalékpontos áfa-emelés miatt is drágultak: a forgalmi adó 25-ről 27-százalékra növelése 6, illetve 7 forinttal emelte a 95-ös benzin és a gázolaj átlagárát a számítások szerint.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 21. 13:00, szombat | Belföld
NVI: országos informatikai próbák segítik a választás előkészítését
Valamennyi helyi választási iroda bevonásával országos informatikai és igazgatási próbákat tart a Nemzeti Választási Iroda (NVI) az áprilisi országgyűlési választás előkészítése érdekében - közölte az NVI a honlapján pénteken.
2026. Március 21. 11:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: nem küldünk magyar katonákat a Közel-Keletre
Gulyás Gergely bizonytalan volt a kérdésben, Trump kérésére ő megfontolná a dolgot.
2026. Március 21. 10:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: újítsuk meg a háborúellenes szövetséget!
"Tanulni kell az elmúlt négy év tapasztalataiból arról, hogyan maradtunk ki a háborúból" - mondta Orbán.
2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Nézőpont: enyhén erősödik a Fidesz, nő a tábor aktivitása
A március 15-ei rendezvények után készült kutatás szerint a Fidesz-tábor aktivitása emelkedett, ezért a kormánypárt előnye enyhén növekedett a Tisza Párttal szemben - közölte a Nézőpont Intézet a Facebook-oldalán csütörtökön.
