Városlista
2026. március 22, vasárnap - Beáta, Izolda, Lea

Hírek

2019. Október 09. 17:35, szerda | Belföld

Csökken az üzemanyagok ára

Csökken az üzemanyagok ára

Szerda után ismét csökken a gázolaj ára, azonban ezúttal a benzin árában is lesz változás, így az autósok jobban járnak, ha várnak még pár napot a tankolással.

A holtankoljak.hu információi szerint pénteken literenként bruttó 3 forinttal csökken a benzin ára, míg a gázolajé 2 forinttal mérséklődik. A gázolaj literenkénti átlagára 405 forintra módosul, a benziné pedig 386 forint lesz.

Legutóbb szerdán volt árváltozás, akkor a gázolaj ára 4 forinttal csökkent, a benziné viszont akkor nem változott.

Forrás: origo.hu

Kép: Illusztráció - MTI/Marjai János

Címkék: ár, üzemanyag, benzin, gázolaj

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 21. 13:00, szombat | Belföld

NVI: országos informatikai próbák segítik a választás előkészítését

Valamennyi helyi választási iroda bevonásával országos informatikai és igazgatási próbákat tart a Nemzeti Választási Iroda (NVI) az áprilisi országgyűlési választás előkészítése érdekében - közölte az NVI a honlapján pénteken.

2026. Március 21. 11:00, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: nem küldünk magyar katonákat a Közel-Keletre

Gulyás Gergely bizonytalan volt a kérdésben, Trump kérésére ő megfontolná a dolgot.

2026. Március 21. 10:00, szombat | Belföld

Orbán Viktor: újítsuk meg a háborúellenes szövetséget!

"Tanulni kell az elmúlt négy év tapasztalataiból arról, hogyan maradtunk ki a háborúból" - mondta Orbán.

2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld

NAV: félmillióan hagyják bent a kedvezményt