2019. június 25, kedd - Vilmos

2010. Január 15. 15:14, péntek | Sport
Forrás: HírTV

Dakar: Contardo győzelme egy hajszálon múlt

Carlos Sainz és Lopez Contardo nyerte az Argentínában és Chilében zajló Dakar rali 12. szakaszát. A motorosoknál negyven másodpercen múlott az etap győzelem, Contardo ezzel a harmadik részsikerét aratta, de összetettben több mint egy órás

Az autósoknál a versenyben is vezető Carlos Sainz nyerte a mai szakaszt. A spanyolt üldöző katari Al-Attiyah ötven másodperces hátránnyal ért célba.

2019. Június 21. 18:02, péntek | Sport

Bronzérem a Fehérvár ralin

Abszolút ötödik, és kategória harmadik helyet zsebelt be a Tim Gábor-Timár Tamás ralipáros a TAXI4 Székesfehérvár Ralin. Farkas Kálmán csapatvezetőt kérdem a verseny után.

2019. Június 21. 13:34, péntek | Sport

Rally: Továbbra is építkezünk

A bakonyai Rallye3-as versenyhétvége tapasztalatairól faggattam Gutai Marcellt, aki a Juhász Racing színeiben előfutóként nyomhatta a gázpedált.

2019. Június 13. 13:06, csütörtök | Sport

Dóczi László és a keceli autocross

Interjú Lacival a június 16-i autocross verseny előtt, amit a Kecel Ringen tartanak meg.

2019. Június 13. 12:04, csütörtök | Sport

Kovács Attila és a keceli autocross

Interjú Atesszal a június 16-i autocross verseny előtt, amit a Kecel Ringen tartanak meg.