2024. április 19, péntek - Emma

2012. Február 11. 08:29, szombat | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Davis Kupa: döntetlen az állás

Fucsovics Márton öt játszmában, nagy csatában nyert Conor Niland ellen pénteken, ezzel a magyarok kiegyenlítettek az írekkel szemben az Euro-afrikai Zóna II. csoportjában zajló tenisz Davis Kupa-összecsapáson, Szegeden.

A mérkőzés több mint négy órán át tartott, Fucsovics már 2-0-ra vezetett, ám riválisa hatalmas küzdelemben behozta hátrányát, de az ötödik játszma ismét a hazai teniszezőé volt.

Az első összecsapáson Kellner Ádám szintén öt szettben kapott ki – a hasizomsérülést szenvedett Louk Sorensen helyére beugró – James McGee-től.

Eredmény:
Euro-afrikai Zóna, II. csoport, 1. forduló:
Magyarország-Írország 1-1 - állás az első nap után

Fucsovics Márton-Conor Niland 7:6 (7-4), 6:4, 6:7 (3-7), 2:6, 6:2

korábban:

Kellner Ádám-James McGee 6:4, 3:6, 4:6, 7:6 (9-7), 4:6

Szombaton a párosmérkőzésre kerül sor, vasárnap pedig újabb két egyes ütközet következik. Amennyiben a Szegedi Városi Sportcsarnokban a magyarok nyernek, a második körben a lett-egyiptomi összecsapás továbbjutója lesz az ellenfelük. Az I. csoportba jutáshoz három győzelem szükséges.

2024. Április 19. 07:24, péntek | Sport

Bukaresti tenisztorna - Fucsovics legyőzte a második kiemeltet, és negyeddöntős

Fucsovics Márton bravúros győzelemmel bejutott a negyeddöntőbe az 579 ezer euró összdíjazású, bukaresti salakpályás férfi tenisztornán.

2024. Április 17. 17:22, szerda | Sport

Párizs 2024 - Száz nappal a rajt előtt már 150 kvótája van Magyarországnak

Már százötven kvótája van a magyar csapatnak, mely összességében közel kétszáz fős lehet

2024. Április 16. 21:49, kedd | Sport

Csak századmásodpercekre az első helytől

Gender Tamás Junior 2024. 04. 10-13. között Franciaországban, Champions of the Future (RGMMC) bajnokság keretein belül, Val d\'Argenton-ban a Circuit de karting du Val d\'Argenton-on versenyzett.

2024. Április 16. 10:14, kedd | Sport