Városlista
2026. április 24, péntek - György

Hírek

2020. Január 29. 08:20, szerda | Sport

Drága kerékpártúrákat szervez az egykori Tour de France versenyző

Drága kerékpártúrákat szervez az egykori Tour de France versenyző

Aranyáron szervez kerékpártúrákat a spanyolországi Mallorcán Lance Armstrong, a doppingbotránya után Tour de France-on szerzett bajnoki címeitől megfosztott amerikai országúti kerékpárversenyző.

A TMZ hírportál értesülései szerint a résztvevők száma korlátozott: mindössze tizenkét szerencsés vállalkozó vehet részt a közel egyhetes eseményen. Aki szeretne együtt tekerni Lance Armstronggal, annak 30 ezer dollárt (9 millió forintot) kell fizetnie.

A díj tartalmazza a szállást, az étkezést, a kerékpárokat, illetve az egyéb felmerülő költségeket. A túra hat napig tart, amelyen részt vesz a kerékpáros korábbi amerikai csapattársa, George Hincapie is. A komoly összeg ellenére úgy néz ki, rengetegen vevők az ötletre, a szervezők szerint máris elárasztották őket a jelentkezők.

Forrás: origo.hu

Kép: Photo12/Archives du 7e Art/ACE/StudioCanal/Working Title Films/Ace/Studiocanal/Working Title Fi

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 23. 06:52, csütörtök | Sport

MOL Magyar Kupa - Tizenegyesekkel a Ferencváros jutott a döntőbe

A Ferencváros hazai pályán 2-2-es döntetlen után tizenegyesekkel 3-2-re legyőzte a Győrt szerda este a labdarúgó MOL Magyar Kupa elődöntőjében.

2026. Április 20. 20:08, hétfő | Sport

Gokart - Nagy Ádám: Bronzérem a szezonnyitón

Egy harmadik hellyel kezdte Nagy Ádám a 2026-os gokartszezont.

2026. Április 20. 11:00, hétfő | Sport

Bundesliga - Harmincötödször bajnok a Bayern München

A címvédő Bayern München 4-2-re legyőzte hazai pályán a VfB Stuttgartot vasárnap délután a német labdarúgó Bundesliga 30. fordulójában, és ezzel megszerezte 35. bajnoki aranyérmét.

2026. Április 20. 09:36, hétfő | Sport

Horváth Andrea gokartversenyző, FIA Elnöki Éremben részesült.

A Nemzetközi Automobil Szövetség egyik legrangosabb nemzeti elismerésében, mint a 2025-ben legtöbb pontot gyűjtő magyar női autóversenyző Horváth Andrea, FIA Elnöki Éremben részesült.