Hírek
2010. Május 30. 07:39, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Droghálózatot számoltak fel Vas megyében
Kokaint, marihuánát és amfetamint találtak a szombathelyi rendőrök egy személygépkocsi motorházteteje alatt a vasi megyeszékhelyen – értesült a HavariaPress.
A gépkocsit a napokban állították meg ellenőrzésre a szombathelyi Széll Kálmán utcában. A kocsi átvizsgálásakor, a motortérből került elő a jelentős mennyiségű drog. Az autóban ülő négy férfi - a nyomozás adatai szerint - a fővárosból szerezte be a kábítószert, melyet továbbértékesítésre szántak. A beszerzett adatok alapján Budapesten és Pest megyében is lecsaptak a hálózat tagjaira a rendőrök, az egyik futárnál elfogásakor egy kilogramm amfetamint találtak.
A szakértő szerint a szerből 2-3 ezer adag diszkódrogot lehet porciózni, melynek adagonkénti ára 2-3 ezer forint. A rendőrség a felszámolt droghálózat tagjait őrizetbe vette, a bíróság már hat személy helyezett közülük előzetes letartóztatásba. Az ügynek további húsz gyanúsítottja van, ők fogyasztóként szerepeltek a hálózatban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.
2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek
Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben
Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.
2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek
A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.
