Hírek
2010. Július 04. 07:33, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: HírTV
DVD-hamisítót csíptek nyakon
DVD-hamisítót fogtak a pénzügyőrök egy Gyöngyös melletti településen. A férfi lakásán filmek és zenék illegális terjesztésére szolgáló számítástechnikai eszközöket foglaltak le.
A gyanúsított a számítógépben tárolt adatok szerint internetes közösségi- és hirdetési oldalakon árulta a szerzői jogvédelem alatt álló művészeti alkotásokat, számítástechnikai programokat. Lakásán a nyomozók 2500 hamisított DVD-t foglaltak le, amivel 4 millió forint vagyoni hátrányt okozott a gyanú szerint. Az összeg várhatóan emelkedik a lefoglalt nagy teljesítményű számítógép szakértő vizsgálata után. A férfi ellen szerzői jogsértés miatt indult eljárás. Ha bűnösnek találják, három év börtönt is kiszabhatnak rá.
(hírTV)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Kék hírek
Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót
Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót, aki már meg is kezdte börtönbüntetését - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) szerdán a police.hu oldalon.
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.
2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek
Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben
Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.
2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek
A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.
