Hírek
2019. Augusztus 28. 16:28, szerda | Külföld
Ed Sheeran visszavonul
Könnyen lehet, hogy az idei, szigetes fellépése volt az egyik utolsó Ed Sheeran megszokott koncertjeiből. Úgy néz ki, irányváltásra készül a 28 éves világsztár.
Ed Sheeran augusztus 26-án, hétfőn fejezte be két és fél évvel ezelőtt megkezdett, Divide nevű turnéját. A sorozattal történelmet írt, ugyanis a több mint 260 koncertjét 7 és félmillió ember látta élőben. A turné nagyjából 666 millió fontos bevételt jelentett, ami körülbelül 240 milliárd forintnak felel meg. Ed Sheeran egy négyes rohammal zárta a hatalmas turnét: otthonába, Ipswich-be érve négy egymást követő napon adott koncertet.
Amikor az utolsó buli végén elköszönt a közönségtől, azt mondta,
"lehet, hogy ez volt az utolsó looper pedálos koncertem." – írja a BBC.
Sheeran ugyanis egy gitárral járja a világot, és a pedál segítségével építi fel a zenét úgy, hogy több szólam szólalhasson meg. A számok elején rögzíti a különböző futamokat, amiket a pedálokkal tud ki-be kapcsolgatni már az adott szám közben.
Sheeran azzzal köszönt el, hogy viszlát két év múlva. Ami könnyen lehet, hogy egy nagyobb szünetet jelent, ami érthető is egy ekkora sorozat után, ráadásul Sheeran nem rég vette feleségül régi szerelmét, és valószínűleg nem repülőgépeken és szállodákban akarják tölteni közös életük első hónapjait, éveit.
Forrás: origo.hu
Kép: sziget.hu/rockstarphotographers
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 21. 14:00, szombat | Külföld
Donald Trump: az Egyesült Államok katonai értelemben már győzött
Donald Trump amerikai elnök szerint az iráni konfliktust katonai értelemben már megnyerte az Egyesült Államok, a NATO szövetségesek pedig nem akartak csatlakozni az iráni atomfenyegetés kiiktatásához.
2026. Március 20. 14:00, péntek | Külföld
Iráni konfliktus - Hetekig elhúzódó harcokra számítanak Izraelben
Az izraeli hadsereg helyzetértékelése szerint még több hétig eltarthat az Irán és a Hezbollah elleni háború.
2026. Március 20. 06:54, péntek | Külföld
Donald Trump: az Egyesült Államok nem készül szárazföldi erőket küldeni Iránba
Donald Trump szerint az Egyesült Államok nem készül szárazföldi erőket küldeni Iránba - az amerikai elnök erről csütörtökön beszélt a Fehér Házban.
