Hírek
2010. Január 21. 14:54, csütörtök |
Bulvár
Forrás: Story Online
Editre többen kíváncsiak, mint Benkőre?
Máris hatszázan jelentkeztek Benkő egykori feleségjelöltjének tervezett műsorára - tudta meg a StoryOnline. Bevalljuk, nem gondoltuk volna, hogy Edit ennyire kapós lesz. Rényi Ádám, az RTL Klub kommunikációs igazgatója érdeklődésünkre m
A kommunikációs igazgató elárulta, a jelentkezők száma máris több mint amennyien összesen Benkő műsorára jelentkeztek annak idején. A szakember szerint ez azért van, mert a nézők megismerték és megszerették ezt a műfajt és persze kíváncsiak is rá. Azt, hogy pontosan mikor indul az Edit férjet keres című produkció, még egyelőre nem lehet tudni.
Fotó: rtlklub.sajtoklub.tv/Bársony Bence
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 10. 07:14, szerda | Bulvár
A Freddie Mercury-kiállításhoz vár 1986-os budapesti emlékeket a Magyar Zene Háza
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 01. 07:19, hétfő | Bulvár
Felkapcsolták a fényfüzért az Ország Karácsonyfáján
Az ünnepi gyertyagyújtás szimbólumaként felkapcsolták az Ország Karácsonyfáját díszítő fényfüzért a Kossuth téren vasárnap.

