Hírek
2010. Február 16. 13:55, kedd |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Egy luxusautót keresnek
Egy szürke vagy ezüst színű kombi Audit keres a rendőrség a Dél-Budán hétfőn hajnalban történt ATM-lopás miatt, az egyelőre ismeretlen tettesek egy földhöz rögzített bankautomatát vittek el egy gazdagréti bevásárlóközpont elől –
A nyomozás eddigi megállapításai szerint a tolvajok egy szürke vagy ezüst színű kombi Audit használtak az automata ellopásához, a rendőrök az autó adatai alapján is keresik az elkövetőket. Egyes információk szerint a készülékben több mint tízmillió forint készpénz lehetett, de ezt hivatalosan egyelőre nem erősítették meg. A BRFK nyomozói jelenleg is végzik a tettesek, illetve az esetleges tanúk felkutatását és a történtek körülményeinek tisztázását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 30. 12:00, hétfő | Kék hírek
Évtizedekkel ezelőtt ellopott grafika került elő
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) a napokban adta vissza a műalkotást a Balatoni Múzeumnak.
2026. Március 28. 10:22, szombat | Kék hírek
Ajánljon ön is helyszínt a 2026-os Speedmaratonhoz!
A rendőrség 24 órás sebességellenőrzést tart a lakosság által javasolt helyszíneken.
2026. Március 26. 14:00, csütörtök | Kék hírek
NAV: indul a húsvéti ellenőrzési akció
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) megkezdi húsvéti ellenőrzés-sorozatát: a hivatal kiemelten vizsgálja a zöldséget, gyümölcsöt, húst és tojást árusítókat - közölte az MTI-vel szerdán a hivatal.
2026. Március 23. 12:00, hétfő | Kék hírek
Hiába a névváltás: elkapták a trükkös tolvajpárost
Csak egy napra jöttek Magyarországra, de annál célzottabban: a román pár áruházról áruházra járva trükközött a kasszásokkal, és százezreket lopott el. A férfi még a nevét is megváltoztatta, de hiába.
