2019. június 25, kedd - Vilmos

2010. Január 06. 13:53, szerda | Sport
Forrás: HírTV

Egy másodperc döntött a Dakaron

Az autósoknál Robby Gordon nyerte az Argentínában és Chilében zajló Dakar-rali negyedik szakaszát. Az amerikai mindössze 1 másodperccel előzte meg az összetettben élen álló Peterhanselt.

Sokáig a franciát ünnepelték a célba érkezést követően, Gordon később rajtolt, később futott be, de 1 másodperccel gyorsabban teljesítette a 163 kilométeres szakaszt, így megnyerte a negyedik etapot. A motorosoknál a tavalyi Dakar-győztes Marc Coma végzett az élen.

2019. Június 21. 18:02, péntek | Sport

Bronzérem a Fehérvár ralin

Abszolút ötödik, és kategória harmadik helyet zsebelt be a Tim Gábor-Timár Tamás ralipáros a TAXI4 Székesfehérvár Ralin. Farkas Kálmán csapatvezetőt kérdem a verseny után.

2019. Június 21. 13:34, péntek | Sport

Rally: Továbbra is építkezünk

A bakonyai Rallye3-as versenyhétvége tapasztalatairól faggattam Gutai Marcellt, aki a Juhász Racing színeiben előfutóként nyomhatta a gázpedált.

2019. Június 13. 13:06, csütörtök | Sport

Dóczi László és a keceli autocross

Interjú Lacival a június 16-i autocross verseny előtt, amit a Kecel Ringen tartanak meg.

2019. Június 13. 12:04, csütörtök | Sport

Kovács Attila és a keceli autocross

Interjú Atesszal a június 16-i autocross verseny előtt, amit a Kecel Ringen tartanak meg.