Hírek
2018. November 20. 10:15, kedd | Bulvár
Egyetlen dal miatt utazott 18 ezer kilométert Radics Gigi
Az énekesnő az Álomutazó egyik betétdala miatt repült haza Új-Zélandról, ahol egy színházi előadásban szerepelt.
Egyenesen Rakonczai Viktor stúdiójába érkezett haza a napokban Radics Gigi, hogy felénekelje a karácsony körül újra színpadra kerülő Álomutazó mesemusical vadonatúj dalát.
“Ezzel talán titkot árulok el – és a producer remélem nem dorgál meg -, hogy a tavalyi Álomutazó idei felújítása során lesz némi változás” – meséli Radics Gigi, aki pár órával korábban érkezett meg, majd egy napos repülőútjáról. Azért utazott 18 ezer kilométert, hogy felénekelje azt a dalt, amit Rakonczai Viktor és Orbán Tamás szerzőpáros a felújított darab számára írt.
“Én már nagyon szerettem A Játékkészítőben kapott dalomat és az Álomutazóban tavaly nagyon klassz számokat énekeltünk Varga Viktorral, de ez a mostani mindent visz” – mondja Gigi, aki Új-Zélandon kapta meg a zenét és szöveget és nagyon várta már, hogy stúdióba vonulhasson vele.
“Ez a szerzemény pontosan foglalja össze a darab mondanivalóját, hogy csak egy sort idézzek: “Érzések, álmok nélkül mindenkit elhagy végül a boldogság” – árult el végül egy újabb titkot Gigi a hamarosan már hallható dalról.
Forrás: veol.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 21. 18:00, szombat | Bulvár
Sziget - Skepta, Jorja Smith, Peggy Gou, Natasha Bedingfield, Sigrid, a Soulwax is jön
Huszonöt országból érkező csaknem félszáz fellépő nevét jelentették be pénteken a Sziget fesztivál szervezői. A listán szerepel Skepta, Jorja Smith, Peggy Gou, Natasha Bedingfield, Sigrid és a Soulwax is.
2026. Március 21. 08:26, szombat | Bulvár
Meghalt Chuck Norris
Nyolcvanhat éves korában meghalt Chuck Norris amerikai színész - jelentette be a család Norris Instragram-oldalán pénteken.
2026. Március 17. 16:00, kedd | Bulvár
Áprilisban érkezik a Michael Jacksonról szóló mozifilm és annak zenei albuma
Áprilisban érkezik a Michael Jacksonról szóló mozifilm és annak zenei albuma - jelentette be hétfőn a Sony Music.
2026. Március 11. 15:00, szerda | Bulvár
Csaknem kéttucatnyi jéghorgászt mentettek ki a kanadai hatóságok egy Huron-tavon elsodródott jégtábláról
A Huron-tavon elsodródott jégtábláról, helikopterekkel mentett ki az ontariói tartományi rendőrség 23 embert, akik későn vették észre, hogy a jég, amelyen horgásztak, elszakadt a parttól - közölték hétfőn a helyi hatóságok.
