Hírek
2010. Június 16. 07:25, szerda |
Belföld
Forrás: HírTV
Egyszázalékos gazdasági növekedésre számít a GKI
Egyszázalékos gazdasági növekedést és négyszázalékos GDP-arányos államháztartási hiányt jelez előre 2010-re a GKI Gazdaságkutató Intézet.
Egyszázalékos gazdasági növekedést és négyszázalékos GDP-arányos államháztartási hiányt jelez előre 2010-re a GKI Gazdaságkutató Intézet.
A korábbinál valamivel magasabb, 4,8 százalékos inflációval számolnak idén. Vértes András, a GKI elnöke a kormányfő által bejelentett gazdasági intézkedéseket alapvetően helyesnek tartja, megvalósításukban viszont lát kockázatokat.
(hírTV)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 26. 13:00, csütörtök | Belföld
MVM: az érkező földgázszámlákban a rezsistop-kedvezményről is kapnak tájékoztatást az ügyfelek
2026. Február 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter német beavatkozási kísérletekről beszélt a magyar választásokba
2026. Február 26. 09:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: elrendeltem a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését
Orbán Viktor kormányfő elrendelte a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését - erről a miniszterelnök számolt be a Facebook-oldalára feltöltött videóban szerdán, a védelmi tanács ülése után.
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.
