Hírek
2018. Január 29. 16:00, hétfő | Belföld
Elhunyt a 29 éves magyar szépségkirálynő, Koller Katalin
Koller Katalin, a Miss Hungary 2007 királynője volt. Két éve rosszindulatú daganatot találtak a szervezetében.
A szépségkirálynő szervezetét rákos daganat támadta meg, az orvosok nem sok jót jósoltak neki, ám ő keményen küzdött. Azonban a betegség végül legyőzte, halálhírét férje osztotta meg a közösségi oldalán.
"Alvás közben éreztem, hogy nyomja valami a bordámat. Kiderült, hogy a mellemben van egy csomó. Elmentem mammográfiára, ahol ultrahangos vizsgálatot végeztek rajtam. Nem találtak semmit. A főorvos asszony megjegyezte, hogy ne legyek hipochonder, ne pánikoljak feleslegesen, hiszen 29 évesen fiatal vagyok még egy ilyen betegséghez." - mondta akkor a Borsnak.
A szépségkirálynő állapota azonban folyamatosan romlott, és végül 2016-ban diagnosztizálták nála a betegséget.
Katalin fél évig hetente járt kemoterápiás kezelésre, összesen 27 adagot kapott.
A férjével tervezett nászútjuk is elmaradt akkor. Tavaly előtt életmódot váltott, és az utolsó három CT-vizsgálata már negatív lett.
Koller Katalin keményen küzdött, de végül a gyilkos kór legyőzte Koller Katalint.
Forrás: origo.hu; maszol.ro;
Fotó: borsonline.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld
3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom
2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld
A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő
Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.
2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld
A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában
Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában
2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák
Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.
