2020. augusztus 12, szerda - Klára

2018. December 05. 16:27, szerda | Helyi sport

Elhunyt Kováts Csaba, az ETO FC szakedzője

Hosszan tartó, súlyos betegség után november 29-én, 70. életévében elhunyt az ETO FC egykori edzője, Kováts Csaba.

Csaba bácsi kiváló szakember volt. Évekig az ETO Junior csapatánál edzősködött. Szakmai pályafutásának csúcspontján, az 1988-89-es bajnoki szezonban, a junior bajnokság első helyezéséig vezette csapatát.

2018. december 10-én 11 órakor Győrben, a révfalui temetőben kísérik utolsó útjára.

Klubunk ezúton is őszinte részvétét fejezi ki a gyászoló család számára.

Nyugodjon békében!

Forrás: eto.hu

Kép: Kováts Csaba (felső sor, bal széle) a junior bajnokcsapattal 1988-89

2020. Augusztus 12. 18:06, szerda | Belföld

A NAV ingyenes számlázóprogrammal és mobilapplikációval segíti a vállalkozásokat

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal(NAV) ingyenes számlázóprogrammal és mobilapplikációval segíti a vállalkozásokat - közölte az adóhatóság a szerdán az MTI-nek küldött közleményben.

2020. Augusztus 12. 17:05, szerda | Külföld

Rendkívüli ülést tartanak pénteken az EU-tagországok külügyminiszterei

Rendkívüli ülést tartanak pénteken az Európai Unió tagországainak külügyminiszterei a hétvégi fehéroroszországi elnökválasztás nyomán kialakult állapotokkal,

2020. Augusztus 12. 16:46, szerda | Sport

Rallycross: Eddig 100 százalékosak vagyunk!

Győztes gumi taktikával Luigi nyerte a második versenyt is az új Hybrid rallycross sorozatban.

2020. Augusztus 12. 16:04, szerda | Belföld

Magyarországon nem állt le a filmes élet

Magyarországon nem állt le a filmes élet a koronavírus-járvány miatt, az elmúlt hónapokban is azon dolgoztak, hogy a mintegy húszezer hazai szakembernek folyamatos munkát biztosítsanak