Városlista
2026. január 21, szerda - Ágnes

Hírek

2012. Április 29. 07:25, vasárnap | Helyi sport
Forrás: eto.hu

Először nyerhetünk a Hírös városban - VIDEO

Először nyerhetünk a Hírös városban - VIDEO

Hét mérkőzés - hat hazai siker. Ez a jellemző az ETO és a Kecskemét csatájára, amióta a hírös város együttese feljutott az NB I-be.

Győrben 2-0, 1-0, 2-1 és 4-0, a Széktói stadionban győri szempontból 0-1, 0-2 és 3-3. Utóbbi igencsak emlékezetes meccs volt, a 80. percben még két gólos előnye volt a lila-fehéreknek, ám talpra állt az ETO. A párharc legjobb góllövője Dudás Ádám (3) Nikola Trajkovic (2) és Linas Pilibaitis (2) - mindhárman gyarapíthatják góljaikat - rajtuk kívül Aleksidze, Kink, Stark, Bougerra és Dinjar lőtt gólt a Kecskemétnek. Video összeállításunkban az őszi 4-0-ás sikert nézhetik újra.

Címkék: győri eto fc

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 21. 08:22, szerda | Helyi

Edzőváltás után – Majdnem csodát tett a Győr

A TFSE hazai pályán egyetlen ponttal legyőzte a nagyot hajrázó Győr együttesét a női kosárlabda NB I második mérkőzésén.

2026. Január 21. 08:09, szerda | Helyi

Életben van a pannonhalmi robbanás áldozata

Polgári összefogás indult Pannonhalmán, ahol egy ház felrobbant és teljesen megsemmisült. Egy 70 éves asszonyt mentettek ki a romok alól, szerencsére életben van.

2026. Január 21. 07:25, szerda | Életmód

Megmentették a könyvállományt, újra látogatható a Pannonhalmi Főapátsági Könyvtár

Nyolc hónapnyi munkával sikerült megmenteni a Pannonhalmi Főapátsági Könyvtár állományát a kenyérbogár-fertőzéstől, így a klasszicista teremkönyvtár ismét fogad látogatókat.