Hírek
2018. Július 26. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Emelkedik az üzemanyagok ára
A Mol Nyrt. bruttó 3 forinttal emeli a 95-ös benzin és a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken - értesült az MTI piaci forrásokból szerdán.
A drágulással a benzin literenkénti átlagára 395 forintra, a gázolajé 403 forintra nő. Az üzemanyagok ára legutóbb múlt pénteken változott, a benziné 5 forinttal 392 forintra, a gázolajé ugyancsak 5 forinttal 400 forintra csökkent.
Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.
A benzin ára 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 10. 07:06, hétfő | Belföld
Vitézy Dávid: kézzelfogható eredményt hoztak a vasúti energiafogyasztás csökkentésére hozott intézkedések
A MÁV-csoport és a GYSEV is számos rendkívüli intézkedést hozott az energiahelyzet miatt, amelyek kézzelfogható eredményt hoztak - közölte a közlekedési és beruházási miniszter vasárnap a Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 10. 06:00, hétfő | Belföld
Egész héten meleg, napos idő várható
Egész jövő héten napos, meleg idő várható, a hét közepén kisebb enyhüléssel; csak a hét elején és a hét végén lehetnek néhol záporok, zivatarok
2026. Augusztus 09. 11:00, vasárnap | Belföld
Energiatakarékosság - VOSZ: a magyar vállalkozások összefogása több mint 145 000 kilowattóra csúcsidei megtakarítást ért el
A magyar vállalkozások összefogása több mint 145 000 kilowattóra (kWh) csúcsidei megtakarítást ért el, köszönhetően olyan intézkedésnek, mint a klímahasználat csökkentése
2026. Augusztus 09. 05:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: Baka András elfogadta a felkérést
Elfogadta a felkérést a köztársasági elnöki tisztségre Baka András - közölte a kormányfő Facebook-oldalán szombaton.
