Városlista
2026. március 21, szombat - Benedek, Bence, Miklós

Hírek

2022. Február 08. 11:00, kedd | Helyi

Érkeznek az igazolások

Érkeznek az igazolások

Érkeznek az igazolások az szja-bevallási tervezet adózói ellenőrzéséhez.

Bakodiné Iklódi Zsuzsanna a Nemzeti Adó- és Vámhivatal Győr-Moson-Sopron Megyei Igazgatóságának szakértője elmondta, ezek birtokában bárki utánanézhet, minden rendben van-e az adatokkal, illetve mekkora lesz majd az adóvisszatérítés összege. Legkésőbb március 15-től érhető el a tervezet, amelyet az Ügyfélkapu hozzáféréssel rendelkezők a NAV honlapján találnak meg. Akik még nem regisztráltak, SMS-ben, levélben, nyomtatványon, telefonon, illetve az ügyfélszolgálati irodákban is kérhetik a hivatal által elkészített dokumentumot.

Címkék: igazolás, NAV, szja

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 21. 08:22, szombat | Helyi

Magyar labdarúgó-válogatott – három győri is a keretben

Vitális Milán, Schön Szabolcs és Csinger Márk is bekerült a magyar labdarúgó-válogatott idei első keretébe.

2026. Március 21. 08:04, szombat | Helyi

Tatán épít új kenyérgyárat a Ceres

Új kenyérgyár alapkövét tették le Tatán. A győri székhelyű Ceres Zrt. Kelet-Közép-Európa legnagyobb kapacitású sütőüzemét építi meg csaknem 25 milliárd forintos beruházással.

2026. Március 21. 07:07, szombat | Helyi

Szemeszterenként 150 milliót fordítanak a kiválóság ösztönzésére

A hallgatói kiválóság és a versenyképes tudás elismerésére indít ösztöndíjfejlesztési programot márciustól a Széchenyi István Egyetem. Szemeszterenként 150 millió forint plusztámogatás jut az intézmény saját forrásából.

2026. Március 20. 08:25, péntek | Helyi

Elkészültek az eSZJA tervezetek

Már elérhetők a személyi jövedelemadó-bevallási tervezetek az eSZJA felületén.