Hírek
2010. Június 01. 14:50, kedd |
Helyi
Forrás: Winkler Csaba
rmek és pontok a judo mesterek világversenyén
A Széchenyi Egyetem SE versenyzői három fővel vettek részt az elmúlt napokban Budapesten rendezett Masters Judo Világbajnokságon. A világbajnokságra a 30. életévüket betöltött egyk
A klubhoz a közelmúltban igazolt Király Anita közgazdász Egerben dolgozik, s a 70 kg-os súlycsoportban harmadik lett. A Győrben hivatásos katonaként dolgozó Szabó Szilvia testnevelő tanár a 63 kg-os súlycsoportban a pontszerző ötödik helyet szerezte meg.
A VB záró napján, vasárnap a csapatversenyeket rendezték. A győri Gyimes Nikolett részvételével versenyző női csapat a brazilok és a franciák válogatottját legyőzve világbajnok lett.
A VB záró napján, vasárnap a csapatversenyeket rendezték. A győri Gyimes Nikolett részvételével versenyző női csapat a brazilok és a franciák válogatottját legyőzve világbajnok lett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 08:20, csütörtök | Helyi
Az arany már megvan, a cél pedig világos
Öt fordulóval a bajnokság befejezése előtt a Gyirmót FC megszerezte az aranyérmet, ezzel egy lépésre került céljai elérésében:
2026. Április 23. 08:09, csütörtök | Helyi
Intersoli: 10 év után újra Győrben
Magyarország adott otthont a Volkswagen Konszern szakszervezeti rendezvényének.
2026. Április 23. 07:09, csütörtök | Helyi
A Széchenyi István Egyetemért Alapítvány közleményben reagált a sajtóhírekre
A közeleményt változtatás nélkül közöljük.
2026. Április 22. 08:21, szerda | Helyi
Pintér Bence: Fidesz miatt óriási bajban a Győr-Szol
„Mivel erős volt a gyanúnk, hogy a Győr-Szol Zrt.-ben, a lakáskasszából elfolyt 1,7 milliárd forint csak egy nagy kirakós egyetlen darabja lehet,
